1-2.jpg

Кога бевме деца, имавме обичај да собираме фотографии, исечоци од списанија и да ги лепиме по тетратки или ѕидови. Да се потсетиме на тие денови…

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail