4 здрави идеи за појадок со јогурт

4-zdravi-idei-za-pojadok-so-jogurt.jpg

4 здрави идеи за појадок со јогурт

Не, не се работи за јогурт со бурек, симит, баничка итн. Рековме „здрави“ идеи.

Во ова видео ќе погледнете рецепти за овесна каша, јогурт сирење и индиските манго ласи и чаи јогурт.

Подетално можете да прочитате на блогот Honeysuckle.

https://youtu.be/kLBvPifKr0Q

Извор: kurir.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail