Адора инженеринг нуди можност за вработување

adora.jpg

Градежната компанија „Адора инжењнеринг“ итно има потреба од ангажирање на плочкари кои со работа можат да започнат веднаш на објекти во Скопје.

Заинтересираните работници со стручен профил плочкари и фирми кои се занимаваат со оваа дејност, да се јават во „Адора инженеринг“ на тел: 02 30 93 200 и 075 240 046 и да достват пријави со краток професионален профил на е-mail: [email protected]

Искористете ја можноста за работа и заработка во потврден градежен бренд.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail