Аниматорки во Игротека

18301887_1404238626302310_6162920996830856424_n.jpg

Киносенс има потреба од вработување на девојки за работа во игротека и девојки за работа на шанк, во трговски центар Веро, Скопје.

За предност ќе се смета вашата желба за работа со деца, шармот и ведриот позитивен пристап кон работата.

Испратете кратка биографија со фотографија на емаил: [email protected]

Подетални информации околу Киносенс може да добиете на www.7d.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail