Апликации за волонтирање на Светскиот куп 2018 во Мелбурн, Австралија

2018-World-Cup-Volunteer-Applications-in-Melbourne-Australia.png

2018 World Cup Volunteer Applications in Melbourne, Australia

2018 World Cup Volunteer Applications in Melbourne, Australia

 

It’s that time of year again – volunteer applications are NOW OPEN for the 2018 Melbourne World Cup! APPLY NOW:

 

https://form.jotform.com/72755864752974

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail