Архитект

B0HMVI8o7kSWGxIsqiY5GA-large.jpg

Друштвото Гемма Инженеринг има потреба од:

 

АРХИТЕКТ

 

Потребни квалификации, вештини и способности:

•             Високо образование Архитектонски факултет

•             Одлично познавање на AUTOCAD

•             Одлично познавање на англиски јазик

•             Ориентираност кон тимска работа

•             Организирана, иницијативна и мотивирана личност

•             Способност за работа под притисок и кратки рокови

•             Одлични организациски и комуникациски способности

•             Способност за донесување на брзи и ефикасни одлуки

 

– сите заинтересирани кандидати можат да испратат CV на следната е- маил адреса:

е-mail: [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail