АРХИТЕКТ

art-mas-group.png

ДУТИ АРТ-МАС ГРОУП ДООЕЛ Скопје има потреба од архитект и архитектонски техничар, со или без работно искуство, со одлично познавање на AutoCAD и ArchiCAD и основно познавање на постапката за изработка на проектна документација.

Заинтересираните да испратат CV на artmasgroup@gmail.com.

Селектираните кандидати ќе бидат контактирани за интервју.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

  • AutoCAD;
  • ArchiCAD.

Е-ПОШТА: artmasgroup@gmail.com

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail