АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА

ASISTENT-ZA-PRODAZBA.jpg

АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА

LUSH – City Mall  бара асистент за продажба во Скопје.

Плата: 18000 денари + бонуси,  

за полно работно време.

CV со телефонски број и фотографија на: info@lush.com.mk.

Препорака и мотивационо писмо пожелни.

Без телефонски јавувања.

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail