Атракција во Хјустон: Базен во облаци со стаклено дно

bazen.png

Што не ќе се измисли за да се направи некоја недвижнина поатрактивна за продавање. Меѓутоа овој стаклен базен е подеднакво страшен колку што е луксузен.

Сместен на 40 ката над градот Хјустон, скај базенот со стаклено дно ви дава можност да пливате и да одите по облаци истовремено. Едно е сигурно, ова не е базен за страшливи луѓе.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail