Баба почна да танцува и стана хит на интернет- ова видео е прегледано 16 милиони пати

baba.png

Баба се разигра во нејзината кујна па стана хит на интернет.

Сајт кој се бави со промовирање на латино музика , објави снимка од баба која игра на латино музика во кујната.

Видеото стана хит на интернет и прегледано е над 21 милиони пати.

Погледнете го и вие:

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail