Бесплатен стан и превоз: Итно се бараат работници за во странство

vrabotuvane.jpg

Потребни се работници од двата пола на возраст од 18 до 50 години. Се работи три месеци во фабрика за ТВ и Авто индустрија. Саатницата изнеува 2,90 евра чисти. Се работи 8/12/16 саати од ден во зависност од ваш избор, 6 дена во неделата.

Тоа е по ваш избор. Вие бирате колку часа сакате да работите во договор со шефот. Аконтацијата изнесува секоја недела 50 евра кои може да ги подигнете во агенцијата секоја недела. Платата се дава секој 20ти во месецот во кеш или на сметка која вие сами ја отварате во Словачка.

За тргнување е потребен само МК пасош. Поаѓање два пати во неделата во договор со посредникот.

Станот е бесплатен и превозот од смештајот до фабриката е БЕСПЛАТЕН!

НЕ е потребно работно искуство.

Цената за посредувањето изнесува 70 евра со ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ!

За договори за поаѓање и останати информации јавете се на бројот 077 594 984 или ТУКА.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail