БЕСТ ЛИФ ВРАБОТУВА

BEST-LIF-VRABOTUVA.jpg

БЕСТ ЛИФ ВРАБОТУВА

БЕСТ ЛИФ  има потреба од:

  1. АГРОНОМ отсек полјоделство/еден
  1. Дипломиран Фармацевт/еден

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • Возачка дозвола Б категорија
  • Познавање на Англиски јазик
  • Со претходно работно искуство од 3 години во струката
  • Комуникативна и Динамична личност

Заинтересираните кандидати да достават своја биографија / CV со слика на [email protected] со назнака

АГРОНОМ отсек полјоделство

ДИПЛОМИРАН ФАРМАЦЕВТ
 

Одбраните кандидати ќе бидат контактирани телефонски.

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail