Божиќната реклама на „Кока-Кола“ го топли срцето: Колку се важни семејството и најсаканите (ВИДЕО)

Bozikjnata-reklama-na-Koka-Kola-go-topli-srceto-Kolku-se-vazni-semejstvoto-i-najsakanite-VIDEO.png

Божиќната реклама на „Кока-Кола“ го топли срцето: Колку се важни семејството и најсаканите (ВИДЕО)

Кога станува збор за божиќните реклами, „Кока-Кола“ секогаш успева да воодушеви и да ни го стопли срцето. Овој пат рекламата носи силна порака за тоа колку се важни семејството и најсаканите.

Како што велат од „Кока-Кола“, оваа година пораката е едноставна:
– Овој Божиќ дајте нешто што само вие можете да го дадете. Без оглед дали тоа е лично или преку видеоповик или преку брза порака, издвојувањето време за оние што ги сакате е она што го прави Божиќ најубав период од годината, без оглед како ќе го прославите – велат од „Кока-Кола“.

Извор: kurir.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail