CodeFu 2020 Winter Seasonal

CodeFu-2020-Winter-Seasonal.jpg

CodeFu 2020 Winter Seasonal

Резервирајте го датумот!

6 декември, со почеток во 12.00 ќе се одржи CodeFu 2020 Winter Seasonal!

Доколку сеуште не сте регистрирани, може да го направите тоа на следниот линк: https://codefu.mk/register.html

Извор: ФИНКИ

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail