ДЕЛОВЕН СЕКРЕТАР-КА

DELOVEN-SEKRETAR-KA.jpg

ДЕЛОВЕН СЕКРЕТАР-КА

Бараме личност која ќе биде огледало на Логинг Електроникс, личност за прв прием на странки и почетна комуникација со нив, генератор на пријатна околина. Придружете ни се!

  • Повеќе за работната позиција позиција „Деловен Секретар-ка” како и за условите и начинот на аплицирање ќе најдете на нашата веб-страница на следниов линк.
  • Задолжително пополнете ја апликацијата за работа која се наоѓа на следниот линк.

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail