Delphi програмер

edusoft.jpg

Едусофт, професионална софтверска компанија која што повеќе од 25 години се занимава со дизајн, развој и имплементација на софтверски апликации, лоцирана во Скопје – Стара Скопска Чаршија бара Delphi програмер со полно работно време.

Повеќе детали за ЕДУСОФТ на https://www.edusoft.com.mk

Избраниот кандидат ќе биде дел од тимот кој одржува софтверски решенија за водечки производител на софтвер во САД за комплексни индустрии како што е авионската индустрија.

Барани квалификации/карактеристики:

  • Минимум 5 години работно искуство со Delphi,
  • Вештини во програмирање,
  • Анализа и решавање на проблеми со постоечки изворен код од општа проблематика,
  • Развој на нов софтвер од општ карактер,
  • Високо образование.

Како да аплицирате:
Испратете нѝ порака со апликација за пријавување и Вашето CV на македонски или на англиски јазик на: [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail