germanija.jpg

Дипломиран професор по германски јазик одржува настава/часови по германски јазик на деца и возрасни за околината на општина Аеродром, Мичурин

*Индивидуални часови по германски јазик. *Времетраење на еден час е 60 мин.

*Можност за интензивен курс. Интензитетот на курсот го бирате вие сами:

Контакт на телефон 070300926 Ристе

Располагам со секаков вид литература потребна за настава.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail