Две идеи за брз појадок

Dve-idei-za-brz-pojadok.jpg

Две идеи за брз појадок

Лепчиња пржени во јајца со зеленчук. Брзо и едноставно, а доволно богати со енергија за почеток на денот.

Не ви треба којзнае какви намирници, а всушност можете и оние во видеото да ги промените по избор и вкус. Можете да направите различни комбинации, а за нареден пат ќе ја издвоите најдобрата.

https://youtu.be/2fFGJQrYUZ8

Извор: kurir.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail