ЕЛЕКТРО ИНЖЕНЕР, МАШИНСКИ ТЕХНИЧАР, ЕЛЕКТРО ТЕХНИЧАР

ELEKTRO-INZENER-MASHINSKI-TEHNICHAR-ELEKTRO-TEHNICHAR.jpg

ЕЛЕКТРО ИНЖЕНЕР, МАШИНСКИ ТЕХНИЧАР, ЕЛЕКТРО ТЕХНИЧАР

Раде Кончар-Сервис и поправки на електрични производи ДОО-Скопје вработува на определено и неопределено време електро инженер, машински техничар, електро техничар. Нудиме солидни и сигурни услови за работа.

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail