ЕЛЕКТРО ТЕХНИЧАР И ЕЛЕКТРО ИНЖИНЕР

ELEKTRO-TEHNICHAR-I-ELEKTRO-INZINER.jpg

ЕЛЕКТРО ТЕХНИЧАР И ЕЛЕКТРО ИНЖИНЕР

Винариија Стоби ДООЕЛ Градско вработува-

  • Електро инжинер -ИЕЕА- 1 работна позиција
  • Електро техничар- 1 работна позиција

Контакт лице – Пеце Богески

Контакт телефон- 072269945

 

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail