Еурофарм вработува фармацевти

eurofarm.png

Аптеки Еурофарм имаат потреба од дипломирани фармацевти со положен државен испит и фармацевтски техничари со уверение за положен стручен испит за работа во аптеки во Скопје. Кандидатите со претходно работни искуство имаат предност.

Сите заинтересирани кандидати нека ги достават своите CVа на следната е-маил адреса: eurofarm@eurofarm.com.mk со назнака “За работа во аптека”.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail