unnamed.jpg

ФЕИТ Ве поканува на 13 април 2019 година (сабота) со почеток во 11 часот:

-инфо пулт – за секоја студиска програма
-формирање групи средношколци кои ќе ги водат професори при разгледување на факултетот и лабораториите
-ЕКО АКЦИЈА –симболично садиме 60 дрва за 60 години постоење на ФЕИТ
– друштвени игри и кафе дружење
(дојдете спремни за пинг понг, серва, шах и други фини игри)

http://feit.ukim.edu.mk/fakultet/kontakt

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ !!!

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail