FEYDOM FURNITURE има потреба од графички дизајнер

1111111111111feydom.jpg

FEYDOM FURNITURE има потреба од графички дизајнер

FEYDOM FURNITURE има потреба од графички дизајнер.

Како работни задачи што треба да се завршуват се:

– Креирање на промотивни материјали

– Дизајнирање на каталози

– Дизајнирање на постери

Заинтересираните може да пратат CV и портфолио на e-mail [email protected] За повеќе информации околу Фејдом може да ја посетете страната FEYDOM.COM

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail