Fitness House вработува

Fitness-House.jpg

Fitness House има потреба од:

Келнер/ка

Личен профил: 

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност,
  • Љубезност и педантност, со позитивен став,
  • Тимска работа и професионален однос кон клиенти,
  • Предходно работно искуство ќе се смета за предност.

Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете го вашето CV на filip@fitnesshouse.mk

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail