ФИЗИОТЕРАПЕВТ / МАСАЖЕР

FIZIOTERAPEVT-MASAZER.jpg

ФИЗИОТЕРАПЕВТ / МАСАЖЕР

Дом за стари лица Фeникс Премиум во нас.Капиштец има потреба од  физиотерапевт.

Сите заинтереситрани може да испратат CV на следниот меил:

[email protected]   

070/258 117

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail