ФОТО: Израелскиот амбасадор направи стој на раце покрај фонтаната на плоштад

izraelski-ambasador.jpg

Израелскиот амбасадор во Македонија, Дан Ориан на својот Фејсбук профил објави фотографија од себеси како прави стој на раце покрај фонтаната на плоштадот „Македонија“ во Скопје.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail