ФОТО: Ќе ви се згади – Еве како се произведуваат сокови во една фабрика

sokoviarapi2-660x330-1.jpg

Овошните сокови не се толку здрави, но откако ќе видите како се произведува овошен сок во фабрика во една арапска земја, ќе размислите два пати пред да се напиете…

Погледнете ги фотографиите од нивното производство:

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail