ФОТО: Можете ли да ја пронајдете насмеаната нинџа желка

nindja-zagatka-1-1.jpg

Меѓу големиот број налутени нинџа желки, се наоѓа само една насмеана.

Можете ли да ја пронајдете?

Ако не успеавте во продолжение е решението.

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail