ФУЛМ НАТПРЕВАР ЗА СТУДЕНТСКА СТИПЕНДИЈА 2020!

FULMStudentskaStipendija.jpg

ФУЛМ НАТПРЕВАР ЗА СТУДЕНТСКА СТИПЕНДИЈА 2020!

Почитувани студенти,

Објавен е 6-тиот по ред ФУЛМ НАТПРЕВАР ЗА СТУДЕНТСКА СТИПЕНДИЈА 2020!

За да учествувате испратете ја Вашата порака за подобрување на студентскиот живот до глобалната заедница преку формата за апликација на следниот линк:

https://www.fulm.com.mk/natprevar-za-studentska-stipendija-2020/

Прифатете го предизвикот и аплицирајте!

Ви посакуваме успех!

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail