Гет кафе има потреба од КЕЛНЕР/КИ и ШАНКЕР/КИ.

get-caffe.jpg

Гет кафе има потреба од КЕЛНЕР/КИ и ШАНКЕР/КИ.

Потребни квалификации:

  • комуникативна, ведра и амбициозна личност
  • предност ќе имаат кандидатите со работно искуство

Ние нудиме:

  • фиксна плата
  • 40 работни часа неделно

Вашите апликации испратетѕе ни ги на следниот е-маил: [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail