Го гледате ли кучето на фотографијата?

kuce-kujna.jpg
Сликите со скриени предмети или животни се навистина популарни на социјалните мрежи, но денешната сосема случајно се најде во оваа категорија.

Најверојатно авторот на фотографијата немал таква намера, но истата наиде на големо внимание на интернет предизвикувајќи ве да го најдете кучето на неа.

 

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail