Го оставила своето бебе само со питбул, кога се вратила се расплакала

Шест недели старата Кејтлин има најдобар пријател и чувар, чуче од расата питбул кој кое се вика Ајубреј.

Мајката на девојчето ги оставила сама во соба на момент, а кога се вратила била сведок на прекрасен момент.

Мајката на ова преслатко девојче се одлучила се да сними и да го сподели со остатокот на светот.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail