ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР

GRADEZEN-INZENER.jpg

ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР

Потребни квалификации:

  • ВСС.
  • Возраст до 35 години.
  • Минимум 2 (две) години искуство како инженер на објект.
  • Возачка дозвола Б категорија.

Основни задачи и одговорности:

  • Документирање, изработување на понуди,градежни дневници, градежни книги и ситуации;
  • Работа на терен (на објект).

Доколку ги исполнувате наведените услови, заинтересираните може да испратат CV  на маил : [email protected]

Конаткт тел:  +389 2 620 3909

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail