ГРАДЕЖЕН ТЕХНИЧАР

GRADEZEN-TEHNICHAR.jpg

ГРАДЕЖЕН ТЕХНИЧАР

Гемма инженеринг доо има потреба од градежен техничар со работно искуство од 5 години.

  • Работно искуство во струката ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик
  • Задолжително познавање на ArchiCAD,AutoCAD,MS Office.


Други вештини и карактеристики:

  • Одлични аналитички, комуникациски и организациски способности
  • Диманичност, ефикасност и фелксибилност
  • Тимска работа и решавање на проблеми со останатите фази

Работни задачи:

  • Извршување активности при реализација на проекти од високоградбта, согласно законот за градење и останатите прописи за проектирање на објекти од високоградба.

Заинтересираните кандидати своето CV да го пратат на меил: [email protected]

Извор: kariera.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail