Графички дизајнер – Почетна нето плата: 24. 000 денари со можност за зголемување.

tinex.png

ТИНЕКС МТ има потреба од:

Графички дизајнер

Основни квадификации:

  • напредно познавање на Adobe InDesign, Adobe lllustrator, Adobe Photoshop
  • соодветно работно искуство

Дополнителни способности:

  • креативност,
  • одговорност и лојалност,
  • способност за тимска работа,
  • организираност,
  • флексибилност

Работно време понеделник – петок од 08:00 до 16:00Ч

Почетна нето плата: 24. 000 денари со можност за зголемување.

Заинтересираните кандидати потребно е да испратат молба за прием, кратка биографија и портфолио (во PDF формат) на: email: tinex@tinex.com.mk или ул. Трета македонска бригада 6р. 56, 1000 Скопје Молбите кои не се потполни нема да се разгледуваат.

Рок за пријавување: 08. 02. 2017

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail