И ова лето забава, одмор и едукација за вашето дете

kouzon.jpg

Почитувани деца и родители

Како времето одминува , интересот за летното КОУЗОН ДРУЖЕЊЕ се зголемува.
Ве покануваме на време да РЕЗЕРВИРАТЕ СМЕНА, да си обезбедите место за термин што Вам ви договара .

За разлика од минатите години , летово ќе имате можност да ужувате и да се забавувате во новиот дел на кампот кој изобилува со интересни содржини .

Кампот е место кое носи големи привилегии за децата од Македонија ( 30 различни спортски активности, прекрасна плажа, многу забава и дружење со деца од Европа и………. најмногу летни спомени ……..

За сите информации , слободно контактирајте не на [email protected] или на мобилен 078 45 44 26

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail