Internship Program – SLICE

internship_challenge_flyer.0012787.jpeg

Компанијата SLICE објавува оглас за практиканти.

Подетални иформации можат да се погледнат на следниов оглас:

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail