Интимен концерт на Влатко Стефановски Трио

Intimen_koncert_na_Vlatko_Stefanovski_Trio.jpg

Присуствувајте на концерт во интимна атмосфера на македонскиот вонсериски гитарист Влатко Стефановски.

Заедно со неговиот бенд „Влатко Стефановски Трио“, ќе ви приредат вечер вредна за паметење.

Концертот ќе се одржи на 8. Јуни (Сабота) со почеток во 21:00 часот во прекрасниот и луксузен „Комплекс Старо Буре – Кучково“.

Бидете дел од незаборавен настан и слушнете ги најмоќните негови песни отсвирени само за вас!

Влезниците можете да ги купите на веб страницата на „Купи карти за сѐ“ по цена од 700 денари и ВИП влезници по цена од 900 денари.

Побрзајте местата се ограничени!

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail