Извадија срце од човек кој 15 години бил на кокаин – Погледнете што се случува

kokain.png

Кокаин е дрога која за жал е застапена децении наназад, го забрзува срцето, дава енергија, сила, и секако сето тоа е лажно како кај секој друг опијат и има негативни последици. Доктори извадија срце од човек кој 15 години бил на кокаин. Еве како изгледа:

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail