Јуниор Web Асистент / Едитор

b-kings.png

B-Kings Solutions од Скопје има потреба од вработување на јуниор ВЕБ асистент со познавање на;

  • HTML,
  • CSS,
  • Javascript,
  • WordPress,
  • PHP,
  • Photo editong software

Сите заинтересирани да испратат кратка биографија со слика на [email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail