Како беше уништен светскиот рекорд во нетрепкање (ВИДЕО)

nonblinking-ad.jpg

Одлична јапонска реклама од пред 7-8 години, за жена која поставува светски рекорд во нетрепкање. Многу премрежиња помина, но сепак нешто ја скина. Тешко дека ќе погодите за што е.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail