Како да се ослободите од подуеност во стомакот?

stom.jpg

Со притискање на овие три клучни точки лесно ќе се решите од болки и подуеност во стомакот без никакви лекарства.

Внимателно следете ги инструкциите во видеото и запамтете ги позициите на овие точки.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail