Како се пуштаат познатите македонци?

mak.jpg

Во монологот од последната епизода Жаре ги извади на виделина речениците со кои што познатите македонци се пуштаат во романтичен поход!

Конечно може да дознете како Груевски, Заев, Лила, Ефтов и останатите познати македонци бараат романса во овие денешни времиња.

ВНИМАНИЕ: Можеби ќе се почувствувате заљубено за време на гледање на видеото.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail