Ќе ве насмее до солзи: Нема да верувате во што гледа оваа бабичка!

KJe-ve-nasmee-do-solzi.jpg

Ќе ве насмее до солзи: Нема да верувате во што гледа оваа бабичка!

Смешна слика стана вирална по социјалните мрежи.

Ситна баба си се потсети на младоста и се загледа во кукла во излогот на продавница.

Погледнете што „ѕиркаше“ бабата.

 

Извор: kurir.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail