Ќе ви се насолзат очите – Убедливо најубавата божиќна реклама за 2020 година

KJe-vi-se-nasolzat-ochite-Ubedlivo-najubavata-bozikjna-reklama-za-2020-godina.png

Ќе ви се насолзат очите – Убедливо најубавата божиќна реклама за 2020 година

Рекламата започнува така што дедото секојдневно се буди и ја гледа старата семејна фотографија. Оддеднаш донесува одлука да почне да вежба секој ден – поради една причина од која ќе ви се насолзат очите.

Извор: kurir.mk

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail