Кликни Јади има потреба од доставувачи

klikni-jadi.jpg

Поради зголемен обем на работа Кликни Јади има потреба од доставувачи со сопствено возило, или со наши мотори и електрични велосипеди.

Нудиме одлични услови односно флексибилно работно време и плата од 26.000 до 36.000 ден. Вашите квалификации и старосната граница не се битни, доколку сте тимски играч и сакате динамична работа ова е вистинскиот избор за вас.

Можно е вработување полно или скратено работно време

. Не чекајте и аплицирајте веднаш на тел. 078/478-014, 071/230-085 и на 075/318-002

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail