Комерцијалисти,дистрибутери,маркетери

sfc-Skopje.jpg

Комерцијалисти,дистрибутери,маркетери

  • позитивни
  • мотивирани
  • амбициозни кадидати кои имаат возило за работа низ Скопје
  • Задолжителнo ИНТЕРВЈУ!

испратете Ваше CV на следниов маил:

[email protected]

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail