Компанијата “Грабит” увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп има потреба од 5 инженери за компјутерски науки

slika.png

Прилепската компанија “Грабит” увоз-извоз ДООЕЛ Прилеп има потреба од 5 инженери за компјутерски науки.

Според огласот објавен на веб страната на Агенцијата за вработување, заинтересираните кандидати можат да аплицираат до 15.06.2018 година.

Работното време е од 09-17 часот, а основната плата изнесува 100.000 денари.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail