Конкурс за педагошка доквалификација

uklo-1.jpg

Продолжен Јавен повик за вклучување надворешни учесници за потребите на проектот Дијалог во образование за возрасни (ДИА) 2020

Конкурсот погледнете го тука.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail