kouzon.jpg

ДОКТОРИ НА NORWEGIAN CRUISE LINE! КОУЗОН РАБОТА НА БРОД – специјална понуда само со Коузон

Коузон заедно со „Norwegian Cruise Line“ презентира нова можност за оние кои имаат искуство во Брза помош.
Имате минимум 3 години искуство во Брза помош во болница? Поседувате ACLS, ATLS и PALS сертификати?
Страстни сте за угостителство и услуга на клиенти, имате професионален изглед и добра хигиена? Горди сте на работата и создавате позитивна енергија, возбуда и забава? Можете да работите 7 дена во неделата?
Ако сакате да направите промена и да работите во сосема различна средина, „Коузон“ ја има вистинската понуда за вас!

ПЛАТА: 4500 USD + 5% бонус
Сите заинтересирани кандидати се молат да испратат CV на англиски јазик, заедно со сите релевантни сертификати за позицијата Доктор на [email protected] со “Doctors for NCL!” како наслов.

Што мислиш ти?
  • Ви се допаѓа оваа вест? Препорачајте ја на Вашите пријателите преку следниве сервиси:
  • Mail